Čertovská vycházka 2018

23.04.2019

Ahoj, mám celkem velký skluz v reportování z našich akcí, tak budu asi stručnější a proletíme si to ďábelskou rychlostí.

 Ano, bylo to vloni, 8.prosince. Byla to sobota. Už od rána to bylo cítit ve vzduchu. Něco se chystá! Před klubovnou KČT, odbor Velké Opatovice se snad ze samé matičky země zjevilo peklo! Dopoledne se pak dokonce objevil kotel! A pod tím kotlem plameny pekelné! A v tom kotli se vařilo maso! A cibule a paprika a jiné další přísady.

 Ale malí odvážlivci se nedali zastrašit a asi v půl druhé se postupně začínali vydávat za dobrodružstvím do nedalekého parku. A toho dne byli čertíci připraveni naše dobrodruhy potrápit více než kdy předtím. Tentokráte byly připraveny, kromě klasických kvízových otázek i dovednostní hry. Za jejich plnění dostávali děti bonbony už v terénu. A u pohádkových otázek se zase zapotil dospělácký doprovod a nejednou vytahoval z kapes mobily a googlil. Nebylo by od věci na příště oslovit Google s žádostí o sponzorský dar, když už jim pekelně stoupla návštěvnost vyhledávače.

 Po asi kilometrovém okruhu se všichni vraceli ke klubovně. Zde je odbavili ti nejhlavnější pekelníci a za příkladné plnění úkolů rozdávali dárky. I jednou za čas mezi děti přišel iMikuláš s andělem a další dárečky našly svoje adresáty. No a protože byla zima, tak na všechny čekal dětský nealkoholický punč zdarma a k němu většinou rodiče dětem koupily párek v rohlíku. A byl k dostání i ten guláš z toho čertovskýho kotle. Ten byl! 

Však se koukněte: https://www.zonerama.com/kajahrdina/Album/4914323

 Tak zase v zimě! 

Kontakt

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia.


Adresa:
Václavské náměstí 1, Praha, 110 00

Telefon:
+420 100 654 321

E-mail:
hr.kaj@seznam.cz

Skype:
Skype.kontakt

Sledujte mě:
Facebook