Reportáže z našich akcí


Pokud jste se nemohli zúčastnit našich akcí, zde si o nich alespoň přečtěte.

 

Cesta na začátek turistického výletu byla zahájena společným odjezdem autobusem z Velkých Opatovic. Autobus, plný očekávání a příjemného vzrušení, se vydal na cestu, která slibovala den plný dobrodružství.

K datu 27. duben 2024 si můžeme zapsat další povedenou akci, kterou pro nás členy a příznivce KČT Velké Opatovice připravila naše vedoucí Jarmila Coufalíková. Počasí nám přálo, linkové autobusy i vlaky jely podle jízdního řádu. Kousek od Skalního mlýna na nás u Domu přírody Moravského krasu čekala příjemná průvodkyně, paní Dušátková. Za jejího...

Dne 17. února 2024 jsme se vydali na společný výlet s KČT Moravská Třebová. Cílem byla krásná procházka. Navštívili jsme Křížovou cestu na Horách, Kouzelnou studánku, pravěkou osadu Křivolík a dřevěnou kapličku v Kozlově. Nezapomněli jsme ani na chaloupku Maxe Švabinského, a také jsme se zastavili v hospůdce u Sitařů. Během výletu jsme se...

Silvestrovská vycházka organizovaná KČT, odbor Velké Opatovice, byla úspěšným a veselým zážitkem pro všechny účastníky. Na 40 turistů se sešlo 31.12.2023, aby společně oslavili silvestra během procházky na Pohoru.

Podzimní turistický výlet do Orlických hor, pořádaný KČT, odbor Velké Opatovice, byl skvělým zážitkem. Čtyřdenní výlet byl naplněný různými aktivitami a počasí nám přálo po celou dobu.

V sobotu 25. března se konal v oblasti Velkých Opatovic pochod Klubu českých turistů (KČT) k příležitosti Vítání jara. Akce startovala od klubovny KČT od 8:00 do 10:00 hodin a přilákala celkem 113 turistů z okolí.