Novinky

Ahoj, máme tu pro vás příznivce našeho klubu nabídku na třídenní turistický výlet do Českého Švýcarska. Podrobnosti a instrukce získáte z našeho plakátu.

Milí přátelé pěší turistiky. Vzhledem k rozhodnutí vlády navrhnout prodloužení stavu nouze do 11.5.2020, během kterého je zakázáno pořádat veškeré veřejné akce, jsme nuceni oznámit, že se letos neuskuteční Prvomájový výlet a ani pochod Velké Opatovice - Javoříčko.

Za laskavého svolení Aničky Kaderkové, má webová stránka našeho klubu novou a hlavně historicky naučnou sekci o našem městě:

Díky naší paní předsedkyni Jarky Coufalíkové, která domluvila s provozovatelem našich bývalých stránek možnost získání zálohy dat a obrázků z onoho webu, bude možnost stále si připomínat i minulé pochody a výlety. Mějte však prosím trpělivost, obrázky budou přibývat pomalu, ale jistě. Proto sledujte na našem webu záložku Fotogalerie. První počin je...

Ahoj! Je nám nesmírnou ctí, pozvat Vás všechny na První jarní výšlap jihomoravské oblasti KČT, který se uskuteční první jarní den 21. 3. 2020. Startujeme ze sokolovny od 8:00 do 11:00 hodin. V průběhu dopoledne nás čeká slavnostní zahájení za přítomnosti Krajského předsednictva KČT a paní starostky našeho města ing. Kateřiny Gerbrichové.