Novoroční výšlap 2019

24.04.2019

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Aneb už jsme zase o rok starší! 

 Dopoledne 1. ledna 2019 jsme se jako tradičně sešli před klubovnou KČT, odbor Velké Opatovice a vyrazili jsme společně rozchodit tu silvestrovskou noc. Před odchodem jsem ještě do batohu nafasoval skoro dvě kila špekáčku z našeho mrazáku a šlo se.

 Kolem psince směr Velká Roudka. Ze silnice jsme potom odbočili na stezku směr lázně. A nejen proto že jsem fotil, ocitl jsem se v mžiku zase jako poslední. A nemohl za to ani ten naložený batůžek. Podepsalo se na mě to sváteční nicnedělání a nestřídmá konzumace. Loňské vánoce byly opravdu vypečené a pokračoval jsem i ve volných dnech až do silvestra. Tak proto mi asi došel dech a nad lázněmi jsem se s hlavním pelotonem rozešel a vlastně i pár lidí jsem zlákal na zkratku kolem vodojemu pod Hradisko k reliéfům. Rozdělil jsem  i svůj náklad.  Ostatní a lépe fyzicky vybavení se ještě vydali projít nad Borotín. 

 U ohně jsme na ně počkali a pak svorně opekli ty špekáčky. Na zahřátí se našla i slivovice a tak jako každý rok i ten letošní jsme v přátelské atmosféře přivítali.

 Určitě se budeme těšit, že příště Nový rok přivítáte s námi. 

Fotky jsou tu: https://www.zonerama.com/kajahrdina/Album/4982150