Putování za šamotovým plátkem letos slaví půlkulaté výročí

16.05.2019

Ahoj!

Dovolujeme si vás všechny pozvat na naši hlavní akci KČT, odbor Velké Opatovice, na PUTOVÁNÍ ZA ŠAMOTOVÝM PLÁTKEM. Letos je k účasti na pochodu o důvod víc! 8.června 2019 od 6:00 do 10:00 se sejdeme na startu již 45. ročníku. A to je přece důvod k oslavě! Přespolní, kteří povětšinou přijíždějí vlakem, startují z budovy nádraží v Letovicích ve stejném čase, tak jako hlavní část účastníků z fotbalového hřiště TJ Sokol Velké Opatovice.

 Letos vás čekají trasy o délce 7, 10, 17, 26, 35 a 50 kilometrů. A samozřejmě máme trasy i pro cyklisty v délce 40, 45, 75, 80 a 100 kilometrů. Věříme že si tu svoji trasu z naší nabídky vyberete.

Po zaplacení startovného (dospělí: 30 Kč, děti od 6 do 15 let: 15 Kč a naši nejmenší do 6 let: zdarma), vás vybavíme mapkou s propozicemi o zvolené trase. S návratem z pochodu vám poté bude náležet diplom s vašim jménem a keramický upomínkový předmět.

Cíl úplně všech tras je do 18:00 na hřišti TJ Sokol Velké Opatovice, kde se o dobrou zábavu všech zúčastněných postará country kapela ASI TAK. Samozřejmostí je občerstvení.

Náš pochod je zařazen do programů Rodinné turistiky a Toulavého kočárku.

Hlavním partnerem je výrobce nejen šamotových plátků, PD-Refractories Velké Opatovice

Pochod je spolufinancován městem Velké Opatovice

Všem za pomoc mnohokráte děkujeme!

Vaší účastí nám uděláte obrovskou radost a dáte najevo že naše činnost má smysl. Nejvíc ovšem uděláte pro sebe a vaše zdraví. Zdrávi došli!