Vyhodnocení akce a nabídka dalších aktivit

30.11.2022

Milí turisté, kamarádi,

 je za námi další letošní turistická akce a chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat všem těm, kteří se na organizaci "Zamykání turistických cest" nějakým způsobem podíleli (značení, služba start a cíl, služba v kuchyni, úklid, obstarávání materiálu, domácí bufet apod). Všichni účastníci byli nadmíru spokojení, jakým způsobem to právě my všichni máme připravené.

V současné době je internetová komunikace jediná a nejrychlejší možnost se se všemi členy našeho odboru spojit. Je mi jasné, že ne vždy se všichni můžeme akcí, nebo příprav zúčastnit. O to víc mě mrzí, že někteří z vás vůbec nereagují na moje e-maily , v nichž by se mohli se mnou domluvit nebo omluvit.

 Další akce jsou před námi. Úkoly, které jsou s akcemi spojeny, jsou pro letošní rok už rozděleny, nicméně budu ráda, když se pouze zúčastníte.

Připomínám i společnou výroční členskou schůzi, která se bude konat 28.ledna 2023. Bližší informace obdržíte v pozvánce v lednu. Opět prosím kamarády těch, co nemají internet, aby jim toto vyřídili. 

Děkuji ještě jednou a těším se na vás. Jarka